Ogłoszenia duszpasterskie - 3 Niedziela zwykła – 21 stycznia 2024 r.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za każdy Wasz dar.
Dziś po Mszy św. o 11.15 w naszym kościele koncert kolędowy zespołu wokalnego Zielone Nutki z naszej Szkoły Podstawowej.
Zapraszamy na nieszpory kolędowe dziś o 15.00.
Do czwartku trwają jeszcze odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli kolęda. Przypominamy, że kolęda dodatkowa odbędzie się w sobotę i niedzielę 27 i 28.01. Zgłoszenia w kancelarii (także telefonicznie w godzinach kancelaryjnych).
Od czwartku wraca już normalny porządek Mszy św. i nabożeństw, a w tym czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. od 17.00.
W środę Msza św. urodzinowa w int. pochodzącego z naszej parafii ks. Dariusza Gembały – zachęcamy do modlitwy także o nowe powołania…
W czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła – zapraszamy do szczególnej modlitwy o jedność chrześcijan.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na archidiecezję.
Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru Gościa Niedzielnego. Dzisiejszy numer podejmuje temat opieki nad seniorami, m.in. czy umieszczenie osoby schorowanej w placówce opiekuńczej musi oznaczać naruszenie IV przykazania? Jest też nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
Serdecznie zapraszamy dzieci, które chcą grać / zaangażować się w teatr w najbliższy wtorek o 16.00 do oratorium. Następne spotkanie – warsztaty teatralne z s. Alicją w sobotę 17 lutego o 14.30.
Chór Familia zaprasza na Familijne Kolędowanie w piątek 26.01.2024 r., które odbędzie się w brzezińskim MOKu (Kino Znicz) o godz. 18.00.
Dzienny Dom Seniora „Krasowy Dwór” prowadzony przez ojców jezuitów zaprasza Seniorów do skorzystania z oferty pobytu. Szczegóły na plakacie i w internecie https://krasowydwor.pl/nowy-turnus/
W ostatnim czasie zmarły:
– śp. Natalia Biber z d. Bartoszko, l. 36,
– śp. Małgorzata Niemczyk, l. 70.