SIOSTRY ZAKONNE POCHODZĄCE
Z NASZEJ PARAFII

s. M. Michaela Marta Mokry – Siostry Magdalenki od Pokuty CSMM

 s. M. Alfonsa Klara Pabich – Córki Bożej Miłości CBM * 1905 / † 1933

s. M. Chryzostoma Maria Mendera – Córki Bożej Miłości CBM * 1905 / † 1935

s. M. Kryspina Anna Koziołek – Służebniczka NMP NP

s. M. Rafaela Izabela Kucz – Boromeuszka SCB

s. M. Laura Dorota Sztefko – Siostra Szkolne de Notre Dame SSND

s. Barbara Kowalska – Salwatorianka SDS

Aneta Cieplok – nowicjuszka w zakonie Sióstr Służebniczek NMP NP

Módlmy się o nowe powołania zakonne z naszej parafii:
Panie Jezu, który powołujesz tego kogo zechcesz, wezwij wielu z nas do pracy dla Ciebie, do pracy z Tobą. Ty, który swoim słowem oświeciłeś tych, których powołałeś, oświeć nas darem wiary w Ciebie. Ty, który wsparłeś powołanych w trudnościach, pomóż przezwyciężyć nasze trudności młodzieży współczesnej.
A jeśli powołujesz któregoś z nas, aby poświęcić go w całości dla siebie, niech od samego początku Twoja miłość rozpali to powołanie i pozwoli mu wzrastać i wytrwać aż do końca. I niech się tak stanie. Amen.

Scroll to Top