Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za każdy Wasz dar.

Dziś po Mszy św. o 11.15 w naszym kościele koncert kolędowy Zespołu Kameralistów Pro Arte et Musica. A za tydzień (21.01.2024) po Mszy św. o 11.15 będziemy kolędować z zespołem wokalnym Zielone Nutki z naszej Szkoły Podstawowej. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na nieszpory kolędowe dziś o 15.00.

Od czwartku 18.01 rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się by ustały gorszące podziały i by wszyscy chrześcijanie mogli wspólnie wielbić Boga.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca – po Mszy św. porannej Koronka do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.

Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym o przyszłości Funduszu Kościelnego i niepokojącej zapowiedzi siłowego przejmowania akt kościelnych przez Państwową Komisję ds. Pedofilii.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie „nadmiarowe” słodycze, które przynieśliście przed tygodniem do kościoła, które zostały przekazane do domów dziecka…

Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli kolędę. Z tego powodu kancelaria parafialna jest czynna we wtorki, czwartki i piątki od 8.45 do 10.00. Nie ma też wieczornych Mszy św. i nabożeństw popołudniowych. Przypominamy, że kolęda dodatkowa odbędzie się w sobotę i niedzielę 27 i 28.01. Zgłoszenia w kancelarii (także telefonicznie w godzinach kancelaryjnych).

W ostatnim czasie zmarła:
śp. Wiktoria Oleś, l. 93

Scroll to Top