Ogłoszenia duszpasterskie - 32 Niedziela Zwykła - 12 listopada 2023 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na opał do naszego kościoła, a po Mszy św. przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie Wasze ofiary!

Zapraszamy nieszpory niedzielne dziś o 15.00.

W poniedziałek o 19.00 w oratorium spotkanie biblijne. Serdeczne zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Biblię i Dobrą Nowinę. Spotkania będą się odbywać 2 razy w miesiącu w oparciu o kolejne odcinki filmu „The Chosen”.

Już w środę o 18.30 w katowickim Spodku zostanie wystawiony spektakl muzyczny „MARYJA”. Bilety na spektakl można nabyć poprzez portale: bilety24.pl oraz biletyna.pl

W czwartek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W czwartek ok. 18.45 (po Mszy św. wieczornej) w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI.

W najbliższą sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i osłabionych wiekiem parafian – prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

W przyszłą niedzielę, 19 listopada 2023 r., przypada 80. rocznica śmierci ks. prob. Jana Kudery – Msza św. w jego intencji o 6.30. W przyszłą niedzielę zakończymy również obchody rocznic naszego kościoła i parafii. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o 15.30 z gośćmi i chórem Canticum Novum z Suszca oraz na finisaż wystawy rocznicowej w oratorium.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.

Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” warto dowiedzieć się, którzy święci patronują Polsce i jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę.

W poniedziałek 20.11 w naszej parafii odbędzie się całodzienna Adoracja NS. Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na modlitwę (8.45-17.45).

Z okazji VII Papieskiego Światowego Dnia Ubogich, w przyszłą niedzielę, 19 listopada, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Nasze Mysłowice” na mysłowickim Rynku będzie częstować ciepłym posiłkiem potrzebujących i bezdomnych mieszkańców Mysłowic w godz. 12:00 do 14:00 (lub do wyczerpania zupy). Prosimy przekazać informację i zachęcić…

W ostatnim czasie zmarł:
– śp. Jan Sajdok, l. 71.

Scroll to Top