Ogłoszenia duszpasterskie - 5 Niedziela zwykła – 4 lutego 2024 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii – serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Dziś o 15.00 nieszpory niedzielne – zapraszamy.

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty – po Mszach świętych pobłogosławimy chleb, sól i wodę ku czci tej wielkiej patronki.

Również w poniedziałek ok. 19.00 kolejne spotkanie biblijne w oratorium w oparciu o serial The Chosen. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek o 19.00 z nowego cmentarza wyruszy kolejny Różaniec w Drodze, który zakończy się zimową niespodzianką…

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym kontekście odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i osłabionych wiekiem parafian w najbliższy piątek i sobotę po Mszy św. porannej. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii z podaniem terminu odwiedzin.

W związku z odwiedzinami chorych w piątek kancelaria będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka na rzecz Konska Cordis na Brzezince.

Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym można przeczytać m.in. o tym jak rozpoznać i rozwinąć powołanie.

Świecka Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego zaprasza na spotkanie w kolejny poniedziałek, 12.02. br., o godz. 16.30 w salce przy probostwie.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w terminie 18-21 lutego br., czyli od 1 niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Kuźnik. Prosimy o modlitwę w tej intencji oraz o zarezerwowanie sobie tego czasu.

W czwartek 8 lutego 2024 r. w godz. 8.00-12.00 w Remizie OSP w Kosztowach (ul. Górnośląska 60) odbędzie się Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Zdrowych i chętnych mieszkańców w wieku 18-65 lat zapraszamy do honorowego oddania krwi.

Scroll to Top